Zespół Szkół Salezjańskich pod wodzą p. Magdaleny Matysiak brał udział w biciu rekordu gry w RUMMIKUB zagrały 134 osoby.
Bardzo dziękuję graczom za grę i do zobaczenia 29 maja podczas RODZINNEGO GRANIA