Czekamy na Was
Rada pedagogiczna zakończona!
Wracamy do Was wypoczęci, z głowami pełnymi pomysłów, gotowi na nowy rok szkolny.
Kochani Uczniowie, czekamy na Was z niecierpliwością! Do zobaczenia w poniedziałek o godzinie 11:00.
Rada pedagogiczna zakończona!
Wracamy do Was wypoczęci, z głowami pełnymi pomysłów, gotowi na nowy rok szkolny.
Kochani Uczniowie, czekamy na Was z niecierpliwością! Do zobaczenia w poniedziałek o godzinie 11:00.