Drodzy Ósmoklasiści …
Życzymy Wam spokoju, wiary we własne możliwości oraz jasnego umysłu podczas każdego egzaminu. Niech zdobyta wiedza, wytrwałość i systematyczna praca przyniosą jak najlepsze efekty.
Trzymamy za Was mocno kciuki .
Życzymy Wam spokoju, wiary we własne możliwości oraz jasnego umysłu podczas każdego egzaminu. Niech zdobyta wiedza, wytrwałość i systematyczna praca przyniosą jak najlepsze efekty.
Trzymamy za Was mocno kciuki .