Klasa 7B odwiedziła Łódź
W poniedziałek 18 maja klasa 7b zwiedzała Łódź. Uczniowie odwiedzili Orientarium Zoo Łódź, gdzie mogli zobaczyć egzotyczne zwierzęta, kàpiel słoni oraz podwodny tunel z rekinami. Następnie spacerowali po ulicy Piotrkowskiej, podziwiając zabytkowe kamienice i miejskie atrakcje



