Maj na sportowo
Maj to jak zwykle rywalizacja w Mistrzostwach Poznania w lekkoatletyce. Nie mogło na tych zawodach zabraknąć również naszych uczniów. Nasza liczna reprezentacja rywalizowała oraz poznawała tajniki startów na prawdziwym stadionie lekkoatletycznym. Gratulujemy wszystkim, którzy walczyli z ogromnym zaangażowaniem, a szczególnie dziewczynom które sięgnęły po medale. Tosia Zielińska zdobyła złoty medal w biegu na 100 m, a sztafeta złożona z Tosi, Emilii Sondej, Zosi Wajdy i Kingi Górniak sięgnęła po srebro.


