Klasa 5a świętowała Dzień Chłopaka w ostatni piątek na klasowym nocowaniu.
Było dużo świetnej zabawy, niespodzianka od koleżanek. Nie zabrakło wspólnej gry w mafię i pizzy . To był dobry czas.