Uczniowie klas 1–3 wzięli udział w zajęciach z pierwszej pomocy!
Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia, wezwać pomoc czy udzielić podstawowej pomocy przedmedycznej. Były ćwiczenia praktyczne, dużo ciekawych informacji i ogromne zaangażowanie naszych najmłodszych uczniów ![]()
To bardzo ważna i cenna lekcja, która może kiedyś uratować zdrowie lub życie drugiego człowieka.



















