1 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka! Uczestnikom gratulujemy kreatywności w wymyślaniu stylizacji, a Wam wszystkim życzymy, abyście NIGDY nie zatracili swojego wewnętrznego dziecka!